تلفن: 66922795- 66425546 |   مشاوره رایگان :09054921669
تلفن: 66922795- 66425546
مشاوره رایگان :09054921669

تعریف خدمات کوریر

عبارتست از حمل و نقل سریع هر نوع اسناد و مدارک، نمونه کالای تجاری، کالای شخصی و بسته هایی که با اعلام محتوی طبق مقررات عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، گمرک و شرایط و ضوابط اعلام شده شرکت های خدمات بارهوایی طبق یک بارنامه مشخص انجام می گیرد.

 انواع بارهای قابل ارسال

Documents - پاکات حاوی اسناد، اوراق و انواع مدارک که فاقد ارزش ذاتی هستند. حداکثر وزن اسناد و مدارک قابل پذیرش 5 کیلوگرم می باشد.

None documents – هر نوع اقلام غیر از اسناد و مدارک شامل نمونه های تجاری، کالاها و بسته هایی که با اعلام محتوی و ارائه مدارک لازم برای حمل و نقل، ترخیص و تحویل به گیرندگان پذیرش می شوند. حداکثر وزن قابل پذیرش برای این اقلام 50 کیلو گرم می باشد.

زمان بندی تحویل

نام حوزه /کشور

یک تا دو روز کاری

کشورهای حوزه خلیج فارس

سه روز کاری

کشورهای اروپایی

پنج روز کاری

خاور دور(آسیای شرقی و استرالیا) 

پنج روز کاری

کانادا ، آمریکا و افریقا

 


خدمات لجستیک راه آسمان آبی در سه بخش ارائه می گردد:

صادرات - دریافت محمولات صادراتی و نمونه تجاری از درب محل مورد نظر مشتری، ارسال به سراسر نقاط دنیا توسط تمامی خطوط هوایی بین المللی، ترخیص و تحویل در آدرس مورد نظر در کشور مقصد
واردات - دریافت محمولات وارداتی از تمامی نقاط دنیا در قالب سرویس ( EXW دریافت از آدرس فرستنده)، حمل، ترخیص و تحویل در آدرس مورد نظر در سراسر ایران
بار مسافری (Freight)- اضافه بار همراه مسافر، اثاثیه منزل، مبلمان، لوازم زینتی و ... توسط کادر مجرب شرکت مطابق استانداردهای بین المللی بسته بندی، ارسال و در نشانی مشتری در کشور مقصد تحویل داده می شود.
براساس قرارداد همکاری منعقده شرکت خدمات بارهوایی راه آسمان آبی با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران امکان ارائه خدمات زیر از طریق دفاتر پستی در سراسر کشور فراهم می باشد:

1- پذیرش بارهای پست سریع (کوریری)

2- پذیرش انواع محمولات صادراتی

3- پذیرش سفارش های واردات از سراسر دنیا

4- پذیرش سفارش های حمل اضافه بار مسافری، لوازم منزل و غیره

مشتریان محترم می توانند برای اطلاعات بیشتر به دفاتر  پستی مندرج در بخش تماس با ما  مراجعه یا با شماره تلفن های 66425546 و 09362348290 تماس حاصل نمائید.
شرکت خدمات بار هوایی راه آسمان آبی در راستای کسب حداکثر رضایت مشتریان آماده ارائه خدمات زیر به صورت ویژه می باشد:

پسکرایه : بازرگانان، تجار و کسبه محترم می توانند بارهای خود را به صورت پسکرایه (اخذ کرایه حمل از گیرنده ) به شهرهایی که دارای دفاتر نمایندگی شرکت هستند، ارسال نمایند.
حمل کالاهای فاسد شدنی (Perishable Cargo):کشاورزان، باغداران، مراکز پرورش آبزیان و تمامی صاحبان بارهای فاسد شدنی می توانند با امکانات و تسهیلاتی که شرکت در اختیار آنها قرار می دهد نسبت به ارسال سریع و ویژه بار به اقصی نقاط جهان اقدام نمایند.
حمل کالاهای خطرناک (Dangerous Goods):شرکت می تواند براساس مقررات حمل هوایی کالاهای خطرناک و طبق کلاس بندی این کالاها مبادرت به پذیرش، بسته بندی ویژه و ارسال آنها نماید.
همکاری با فروشگاه های اینترنتی در تهیه، خرید، حمل و نقل هوایی، انبار و تحویل کالاهایی که به صورت آنلاین خرید و فروش می شوند.