آدرس:

تهران، خیابان آزادی، انتهای خیابان اسکندری شمالی، شماره 144

تلفن تماس:

خدمات ما - شرکت حمل و نقل هوایی را آسمان آبی

خدمات راه آسمان آبی

  • پست سریع بین الملل

جمع آوری و پذیرش حمل و نقل سریع انواع اسناد، مدارک، نمونه کالای تجاری، کالاهای شخصی، هدیه و سوغات که با اعلام محتوی و طبق مقررات عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، گمرک و شرایط و ضوابط اعلام شده توسط این شرکت، طبق بارنامه مشخص به مقاصد خارج از کشور. این خدمات در قالب دو دسته پاکات حاوی اسناد (Documents) حداکثر به وزن 5 کیلو و بسته های حاوی کالا (Non- Documents) حداکثر به وزن 10 کیلو به صورت درب به درب (Door to Door) ارائه می شود.

  • بار داخله

جمع آوری و پذیرش ارسال سریع اسناد، مدارک و انواع کالاهای قابل حمل از طریق هواپیما به نقاط فرودگاهی در داخل کشور یا از طریق ناوگان حمل و نقل معتبر زمینی به سایر شهرستان ها  و تحویل آن به گیرندگان. 

  • اضافه بار مسافری

جمع آوری، پذیرش و بسته بندی انواع وسایل شخصی، خانوادگی و اثاثیه منزل در قالب اضافه بار مسافری (ساک، چمدان، کارتن، جعبه چوبی و پالت)، اخذ جواز گمرک خروجی، رزرو بار و ارسال آن به مقاصد خارج از کشور (این محمولات در انبار گمرک فرودگاه شهر مقصد یا نزدیکترین فرودگاه به شهر مقصد تحویل گیرنده داده خواهد شد).

  • فریت کالاهای صادراتی

مشاوره، جمع آوری، پذیرش و بسته بندی انواع بارهای صادراتی شامل محصولات کشاورزی، صنعتی، تولید و فرآوری شده در داخل کشور، تهیه گواهینامه ها و جوازهای صادراتی مورد نیاز، رزرو بار و ارسال هوایی به کشور مقصد

  • انواع واردات تجهیزات، قطعات و کالاها

هماهنگی و انجام اقدامات لازم برای دریافت انواع قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنعتگران کشور، کالاهای بازرگانی دارای مجوز واردات و سایر لوازم شخصی به دو روش ExWork (دریافت بار در مکان مورد نظر مشتری در شهر مبدا) و FOB (دریافت بار در فرودگاه شهر مبدا).  این بارها به محض ورود به کشور به انبار گمرک مستقر در فرودگاه امام خمینی تهران منتقل و قبض آن به مشتری تحویل داده می شود.

  • ترخیص گمرکی

مشاوره تخصصی، ارائه خدمات کارت بازرگانی و انجام اقدامات لازم برای ترخیص کالاهای وارداتی و تحویل آن در آدرس گیرنده کالا.