شرکت خدمات بار هوایی راه آسمان آبی در راستای کسب حداکثر رضایت مشتریان آماده ارائه خدمات زیر به صورت ویژه می باشد:

پسکرایه : بازرگانان، تجار و کسبه محترم می توانند بارهای خود را به صورت پسکرایه (اخذ کرایه حمل از گیرنده ) به شهرهایی که دارای دفاتر نمایندگی شرکت هستند، ارسال نمایند.
حمل کالاهای فاسد شدنی (Perishable Cargo):کشاورزان، باغداران، مراکز پرورش آبزیان و تمامی صاحبان بارهای فاسد شدنی می توانند با امکانات و تسهیلاتی که شرکت در اختیار آنها قرار می دهد نسبت به ارسال سریع و ویژه بار به اقصی نقاط جهان اقدام نمایند.
حمل کالاهای خطرناک (Dangerous Goods):شرکت می تواند براساس مقررات حمل هوایی کالاهای خطرناک و طبق کلاس بندی این کالاها مبادرت به پذیرش، بسته بندی ویژه و ارسال آنها نماید.
همکاری با فروشگاه های اینترنتی در تهیه، خرید، حمل و نقل هوایی، انبار و تحویل کالاهایی که به صورت آنلاین خرید و فروش می شوند.
مطالب اخیر
ویزای تحصیلی و توریستی کانادا
اخذ ویزای دانش آموزی و دانشجویی از بهترین مدارس و دانشگاه های کانادا- اخذ ویزای توریسی برای شرکت در نمایشگاه ها و کنفرانس های علمیادامه مطلب ...
راه اندازی شبکه حمل و توزیع بار زمینی
خدمات بار (هوایی/ زمینی) راه آسمان آبی برای ارسال بار به سراسر کشور راه اندازی شد.ادامه مطلب ...
شبکه های چند منظوره
امروزه شبکه های لجستیک با بخش­های مختلف خدماتی (نظیر سلامت، فرهنگ، موارد خوراکی و …) همزیستی مجزایی دارند، به عنوان مثال یک کامیون یخچال­دار حمل کالاهای علوم زیستی معمولاً برای حمل و نقل سبزیجات به اشتراک گذاشته نمی شود، اگر چه هر دو نیاز به خدمات «زنجیره سرد» دارند.ادامه مطلب ...